Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Α.Ο.Σκεπαστού

Η  ομάδα του Σκεπαστού αγωνίζεται στην Γ' κατηγορία της Ε.Π.Σ.Αχαίας. Ξεκινάει τις υποχρεώσεις της με εκτός έδρας αγώνα με αντίπαλο τον Αρη Κουνινάς.Ολο το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζήρια/ΤΑΔ - Αργυρά

ΑΕ Αιγίου - Δήμος Διακ.

ΑΟ Αβύθου - Λύκοι Διακ.

Θύελλα Αιγείρας - Δάφνες Αίγ.

Άρης Κούν. - Σκεπαστό

Σπάρτακος - Κεραυνός Σελ.

Φλόγα Ροδ. - Φοίνικας Σάλμ.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Αιγίου - Ζήρια/ΤΑΔ

Αργυρά - ΑΟ Αβύθου

Δήμος Διακ. - Θύελλα Αιγείρας

Λύκοι Διακ. - Άρης Κούν.

Δάφνες Αίγ. - Σπάρτακος

Σκεπαστό - Φλόγα Ροδ.

Κεραυνός Σελ. - Φοίνικας Σάλμ.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζήρια/ΤΑΔ - ΑΟ Αβύθου

Θύελλα Αιγείρας - ΑΕ Αιγίου

Άρης Κούν. - Αργυρά

Σπάρτακος - Δήμος Διακ.

Φλόγα Ροδ. - Λύκοι Διακ.

Φοίνικας Σάλμ. - Δάφνες Αίγ.

Κεραυνός Σελ. - Σκεπαστό

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Αιγείρας - Ζήρια/ΤΑΔ

ΑΟ Αβύθου - Άρης Κούν.

ΑΕ Αιγίου - Σπάρτακος

Αργυρά - Φλόγα Ροδ.

Δήμος Διακ. - Φοίνικας Σάλμ.

Λύκοι Διακ. - Κεραυνός Σελ.

Δάφνες Αίγ. - Σκεπαστό

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζήρια/ΤΑΔ - Άρης Κούν.

Σπάρτακος - Θύελλα Αιγείρας

Φλόγα Ροδ. - ΑΟ Αβύθου

Φοίνικας Σάλμ. - ΑΕ Αιγίου

Κεραυνός Σελ. - Αργυρά

Σκεπαστό - Δήμος Διακ.

Δάφνες Αίγ. - Λύκοι Διακ.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σπάρτακος - Ζήρια/ΤΑΔ

Άρης Κούν. - Φλόγα Ροδ.

Θύελλα Αιγείρας - Φοίνικας Σάλμ.

ΑΟ Αβύθου - Κεραυνός Σελ.

ΑΕ Αιγίου - Σκεπαστό

Αργυρά - Δάφνες Αίγ.

Δήμος Διακ. - Λύκοι Διακ.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζήρια/ΤΑΔ - Φλόγα Ροδ.

Φοίνικας Σάλμ. - Σπάρτακος

Κεραυνός Σελ. - Άρης Κούν.

Σκεπαστό - Θύελλα Αιγείρας

Δάφνες Αίγ. - ΑΟ Αβύθου

Λύκοι Διακ. - ΑΕ Αιγίου

Δήμος Διακ. - Αργυρά

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φοίνικας Σάλμ. - Ζήρια/ΤΑΔ

Φλόγα Ροδ. - Κεραυνός Σελ.

Σπάρτακος - Σκεπαστό

Άρης Κούν. - Δάφνες Αίγ.

Θύελλα Αιγείρας - Λύκοι Διακ.

ΑΟ Αβύθου - Δήμος Διακ.

ΑΕ Αιγίου  -Αργυρά

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζήρια/ΤΑΔ - Κεραυνός Σελ.

Σκεπαστό - Φοίνικας Σάλμ.

Δάφνες Αίγ. - Φλόγα Ροδ.

Λύκοι Διακ. - Σπάρτακος

Δήμος Διακ. - Άρης Κούν.

Αργυρά - Θύελλα Αιγείρας

ΑΟ Αβύθου - ΑΕ Αιγίου

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σκεπαστό - Ζήρια/ΤΑΔ

Κεραυνός Σελ. - Δάφνες Αίγ.

Φοίνικας Σάλμ. - Λύκοι Διακ.

Φλόγα Ροδ. - Δήμος Διακ.

Σπάρτακος - Αργυρά

Άρης Κούν. - ΑΕ Αιγίου

Θύελλα Αιγείρας - ΑΟ Αβύθου

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζήρια/ΤΑΔ - Δάφνες Αίγ.

Λύκοι Διακ. - Σκεπαστό

Δήμος Διακ. - Κεραυνός Σελ.

Αργυρά - Φοίνικας Σάλμ.

ΑΕ Αιγίου - Φλόγα Ροδ.

ΑΟ Αβύθου - Σπάρτακος

Άρης Κούν. - Θύελλα Αιγείρας

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λύκοι Διακ. - Ζήρια/ΤΑΔ

Δάφνες Αίγ. - Δήμος Διακ.

Σκεπαστό - Αργυρά

Κεραυνός Σελ. - ΑΕ Αιγίου

Φοίνικας Σάλμ. - ΑΟ Αβύθου

Φλόγα Ροδ. - Θύελλα Αιγείρας

Σπάρτακος - Άρης Κούν.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ζήρια/ΤΑΔ - Δήμος Διακ.

Αργυρά - Λύκοι Διακ.

ΑΕ Αιγίου - Δάφνες Αίγ.

ΑΟ Αβύθου - Σκεπαστό

Θύελλα Αιγείρας - Κεραυνός Σελ.

Άρης Κούν. - Φοίνικας Σάλμ.

Φλόγα Ροδ. - Σπάρτακος

* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

 

Προσθήκη νέου σχολίου

Το περιεχόμενο αυτού του πεδίου παραμένει ιδιωτικό και δε θα εμφανίζεται δημόσια.
  • Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
  • Οι διευθύνσεις ιστοσελίδων και οι διευθύνσεις email μετετρέπονται σε συνδέσμους αυτόματα.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.