Τελετή ορκομωσίας της νέας Δημοτικής αρχής

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ.Την Κυριακή 17 Αυγούστου, η τελετή της ορκωμοσίας της Νέας Δημοτικής Αρχής Καλαβρύτων από το Μητροπολίτη Καλαβρύτων και Αιγιαλείας κ.κ.Αμβρόσιο.Ο Δήμαρχος Καλαβρύτων κ.Γιώργος Λαζουράς, με πρόσκληση που απέστειλε σε όλους του εκλεγέντες, στις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου, δημοτικούς συμβούλους, συμβούλους και εκπροσώπους τοπικών κοινοτήτων, τους καλεί να δώσουν τον προβλεπόμενο, από το νόμο όρκο, σε μια τελετή που θα γίνει την Κυριακή 17 Αυγούστου 2014 και ώρα 12:30 μ.μ. στην Κεντρική Αίθουσα της πρώην Μαθητικής Εστίας Καλαβρύτων, στα Καλάβρυτα, με την παρουσία και τις ευχές και του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Καλαβρύτων και Αιγιαλείας κ.κ. Αμβροσίου.

Ακολουθεί η πρόσκληση και τα ονοματεπώνυμα των νέων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων και εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Καλαβρύτων. Μετά την επικύρωση της εκλογής και την ανακήρυξη της νέας Δημοτικής Αρχής, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 7/2014 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Καλαβρύτων, καλείσθε για την προβλεπόμενη από το νόμο (άρθρο 52 του Ν. 3852/2010, ΦΕΚ Α’ 87, «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης») ορκωμοσία, στο Δημοτικό Κτίριο της Κεντρικής Αίθουσας της πρώην Μαθητικής Εστίας Καλαβρύτων, στα Καλάβρυτα, σε δημόσια συνεδρίαση, στις 17 Αυγούστου 2014, ημέρα Κυριακή και ώρα 12:30 μ.μ..

Α. ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

 

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξίου

  2. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του Νικολάου

  4. ΔΟΥΚΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου

  5. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιλτιάδη

  6. ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

  7. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΕΝΤΖΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Αλεξίου

  8. ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Γεωργίου

  9. ΤΖΟΒΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Νικολάου

  10. ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπυρίδωνος

  11. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

  12. ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη

  13. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του Γεωργίου

  14. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωκίωνος

  15. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Γεωργίου

  16. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Γεωργίου

  17. ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

  18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Παναγιώτη

  19. ΣΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

  20. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

  21. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ιωάννη

  22. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

  23. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

  24. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου

  25. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

  26. ΚΟΥΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

  27. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ιωάννη

 

 

Β. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ (Τ.Κ.) ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

 

ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

  1. ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Αγίου Νικολάου

  2. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Αγραμπέλων

  3. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Αγριδίου

  4. ΜΠΕΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Αλεσταίνης

  5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Αμυγδαλέας

  6. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Διονυσίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Αναστάσεως

  7. ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Άνω Βλασίας

  8. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Άνω Κλειτορίας

  9. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Άνω Λουσών

  10. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Άρμπουνα

  11. ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Αροανίας

  12. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Βάλτας

  13. ΓΟΥΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Βιλιβίνας

  14. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Γλάστρας

  15. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Γουμένισσας

  16. ΛΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου, Σύμβουλος Τ.Κ. Δάφνης

  17. ΤΣΙΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Δάφνης

  18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου, Σύμβουλος Τ.Κ. Δάφνης

  19. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Αριστείδη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Δεσινού

  20. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ηλία, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Δουμενών

  21. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Δροσάτου

  22. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Δρυμού

  23. ΑΡΜΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου, Σύμβουλος Τ.Κ. Καλαβρύτων

  24. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Καλαβρύτων

  25. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ του Παναγιώτη, Σύμβουλος Τ.Κ. Καλαβρύτων

  26. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Καλλιφωνίου

  27. ΛΑΜΠΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Καμενιάνων

  28. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Αναστασίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κανδάλου

  29. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Καστελλίου

  30. ΓΚΛΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Καστριών

  31. ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κάτω Βλασίας

  32. ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κάτω Ζαχλωρούς

  33. ΣΙΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κάτω Λουσών

  34. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κερπινής

  35. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Σύμβουλος Τ.Κ. Κερτέζης

  36. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σταματίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Κερτέζης

  37. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου, Σύμβουλος Τ.Κ. Κερτέζης

  38. ΜΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Κλειτορίας

  39. ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Κλειτορίας

  40. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του Παναγιώτη, Σύμβουλος Τ.Κ. Κλειτορίας

  41. ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κλείτορος

  42. ΤΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοφάνη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κορφών

  43. ΣΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κούτελης

  44. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κρινοφύτων

  45. ΤΣΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Κρυονερίου

  46. ΤΣΙΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παναγιώτη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Λαγοβουνίου

  47. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Λαπαναγών

  48. ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Λευκασίου

  49. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Λεχουρίου

  50. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπύρου, Σύμβουλος Τ.Κ. Λεχουρίου

  51. ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου, Σύμβουλος Τ.Κ. Λεχουρίου

  52. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Λιβαρτζίου

  53. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του Αλεξίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Λυκούριας

  54. ΡΟΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευγενίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Λυκούριας

  55. ΣΒΙΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη, Σύμβουλος Τ.Κ. Λυκούριας

  56. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Μανεσίου

  57. ΤΖΕΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Μικρού Ποντιά

  58. ΓΚΡΑΜΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Μικρού Ποντιά

  59. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα, Σύμβουλος Τ.Κ. Μικρού Ποντιά

  60. ΖΙΓΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Νασίων

  61. ΚΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Παγκρατίου

  62. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πάου

  63. ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πετσάκων

  64. ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πεύκου

  65. ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Σωτηρίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πλάκας

  66. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πλανητέρου

  67. ΔΟΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πλατανιώτισσας

  68. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Πριολίθου

  69. ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Προφήτη Ηλία

  70. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Χαραλάμπους, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Ρογών

  71. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου, Σύμβουλος Τ.Κ. Σειρών

  72. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη, Σύμβουλος Τ.Κ. Σειρών

  73. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Σύμβουλος Τ.Κ. Σειρών

  74. ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Σιγουνίου

  75. ΜΟΥΣΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου, Σύμβουλος Τ.Κ. Σκεπαστού

  76. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα, Σύμβουλος Τ.Κ. Σκεπαστού

  77. ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου, Σύμβουλος Τ.Κ. Σκεπαστού

  78. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ματθαίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Σκοτάνης

  79. ΚΑΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Τουρλάδας

  80. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Τρεχλού

  81. ΧΑΝΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παναγιώτη, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Φιλίων

  82. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Φλαμπούρων

  83. ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Χόβολης

  84. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του Σπυρίδωνος, Εκπρόσωπος Τ.Κ. Ψωφίδας

 

 


 

Προσθήκη νέου σχολίου

Το περιεχόμενο αυτού του πεδίου παραμένει ιδιωτικό και δε θα εμφανίζεται δημόσια.
  • Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
  • Οι διευθύνσεις ιστοσελίδων και οι διευθύνσεις email μετετρέπονται σε συνδέσμους αυτόματα.
3 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.