Άγρια τα σκόρ στο funs fights(φωτογραφίες)

Όσο πλησιάζει προς το τέλος του το τουρνουά που διεξάγεται στο Δ.Σ.Καλαβρύτων το οποίο αποτελεί το πρώτο πιάτο για το τουρνουά που θα διοργανώσει μέσα στον Αύγουστο η Α.Ε..Καλαβρύτων επικρατούν οι ομάδες που διαθέτουν καλύτερη φυσική κατάσταση και δύναμη.Ετσι στον χθεσινό αγώνα ανάμεσα στους Daddy’s την paris saint germain στο πρώτο ημίχρονο αν και οι Daddy’s προηγήθηκαν στην συνέχεια η καλή οργάνωση στο κέντρο και η ταχύτητα στα άκρα της επίθεσης για την paris την οδήγησαν σε εύκολη επικράτηση με τελικό σκορ 5-2 αφού στο 92' λεπτό οι Daddy’s έχασαν πέναλτι και δεν κατάφεραν να διαμορφώσουν ένα πιο αξιοπρεπές αποτέλεσμα.Επόμενος σημαντικός αγώνας την πέμπτη paris saint germain vs Napoli