Αργυρά - Σκεπαστό 2-1

Στο παιχνίδι που διεξήχθη στο γήπεδο της Νίκης Προαστείου η Αργυρά Πατρών κέρδισε το Σκεπαστό με 2-1.  Μόλις 8 λεπτά χρειάστηκε για να διαμορφωθεί το τελικό σκορ (33′ εως 41′) με τους γηπεδούχους να ανοίγουν το σκόρ με τον Παπαζαφείρη στο (33′),  έξι λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 39′ ο Πέτρος Διγγελόπουλος έκανε το 2-0, για να διαμορφώσει το τελικό 2-1 ο Παναγιώτης Τραγότσαλος στο 41ο λεπτό.

ΑΡΓΥΡΑ: Ζέρβας, Φερτάκης, Διγγελόπουλος Σ., Γαρουφαλής (46’ Αποστολόπουλος), Διαμαντόπουλος, Κουτσούκης, Ασημακόπουλος, Μάγκος (67’ Βασίλας), Παπαζαφείρης, Κουκής (46’ Θάνος), Διγγελόπουλος Π

ΣΚΕΠΑΣΤΟ: Παπαδημητρόπουλος, Κ. Τραγότσαλος Βασιλακόπουλος (34΄ λ.τ. Ευαγ. Βορύλλας),, Παπαβραμόπουλος, Tζόβολος, Κανελλόπουλος, Καράμπελας, Απ. Τζήκας (67΄ Ντόκος), Βραχλιώτης (29΄ λ.τ. Π. Τραγότσαλος), Σταθόπουλος, Παρασκευάς